Centrinės Afrikos Respublika

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Centrinės Afrikos Respublika parduodamo būsto.

Nekilnojamojo turto pardavimas Centrinės Afrikos Respublikoje

Centrinės Afrikos Respublika yra Centrinės Afrikos valstybė. Jos kapitalas yra Bangui. Centrinės Afrikos Respublika ribojasi su šiaurė su Čadu, Sudanu ir Pietų Sudanu, pietuose su Kongo Demokratine Respublika ir Kongo Respublika bei į vakarus su Kamerūnu; tai yra valstybė, neturinti priėjimo prie jūros.

Centrinės Afrikos Respublikai būdingas didelis ekonominis nestabilumas, kurį sukelia politinis nestabilumas ir humanitarinė krizė. Dauguma Centrinės Afrikos Respublikos gyventojų yra perkeltos į kitą šalį arba ieškoma prieglobsčio kaimyninėse šalyse.

Centrinėje Respublikoje parduodami objektai nėra prieinami vietos gyventojams, nes mažų pajamų priežastis yra labiau tikėtina, kad ieškos nuomojamo būsto nei pirkti.

Ekonominių ir politinių problemų priežastis, taip pat problemų, finansinių institucijų, ypač bankų, klausimas nusprendė stabilizuotis šalies sostinėje Bangui. Taigi labai sunku rasti savybių parduoti Centrinės Afrikos Respublikoje.

„Bimbo“ yra antras pagal dydį miestas Centrinės Afrikos Respublikoje ir įsikūręs pietvakariuose šalyje. „Bimbo“ yra geras miesto gyvenimo pavyzdys, o perpildytos rinkos yra turistams patraukli. Bimbo populiacija per pastaruosius dešimt metų padvigubėjo ir klimatas yra triukšmingas ir chaotiškas. Čia lengviau rasti parduoti turtą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 27865

Parduoda Kita (žemė), Centrinės Afrikos Respublika, Bangui, Bangui, tallet al asafir

1,359,867.33EUR
Parduoda
Kita (žemė)

3280 m²
3280sqm nuostabi žemės sklypas ajaltoun-24km 1 "nuo greitkelio 3" nuo ajaltoun centre 30/75 zonavimas tinka: 1-statyti 3 gyvenamųjų namų projekt...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB